» Tottenham zrezygnuje z Soldado, aby kupić Wilfrida
-
Ostatnia szansa? Tottenham - Brighton.
-
Pod kreską. Sunderland - Tottenham.
-
Mecz o utrzymanie? Tottenham - Nottingham Forest.
- zobacz więcej wiadomości
Rzuty karne w wykonaniu Roberto Soldado były do meczu z Manchesterem City największą korzyścią, jaką dawał Tottenhamowi.
Słabo wykonany rzut karny, który obronił Joe Hart mógł być impulsem dla Kogutów, aby walczyć o korzystny wynik z aktualnym mistrzem Barclays Premier League. Ma być to jeden z powodów, które wpłynęły na decyzję o próbie sprzedaży Hiszpana. Działacze Tottenhamu są skłonni do znacznego obniżenia ceny za Soldado. Klub z White Hart Lane podobno chce sprzedać Hiszpana za 10 mln. funtów, w tym przypadku Daniel Levy zanotuje 16 mln. funtów straty.
Mauricio Pochettino mocno nalega na kupno napastnika reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej - Wilfrida Bony'ego. Daniel Levy jest skłonny zrealizować życzenie transferowe Pochettino, w tym celu zapłaci Swansea City kwotę, którą oczekują za swojego napastnika - 20 mln. funtów.
Tottenham pokładał spore nadzieje w duecie napastników Adebayor - Soldado, jednakże napastnika z prawdziwego zdarzenia klub z White Hart Lane nie ma od czasu odejścia Dimitara Berbatova.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
To całe szczęście że sobie jaja robicie z tym Zlatanem. Chyba że teraz tak mówicie a wcześniej było na serio.
Co tu porównywać Riviere do Lacazetta to tak jak porównywać Soldado do Kejnu czyli nie ma do kogo bo to inna bajka. Tylko że jak już mówiłem - przyjście do Tottenhamu wiąże się z tym że do klubów top 4 nie odejdziesz chyba że się kontrakt skończy i się kopnie w dupe łysego i zrobi po swojemu. To na tej zasadzie.
Benteke, Wilfried, Lukaku - nagle cała trójka skisła. No Benteke łapał kontuzje, gdzieś chyba od roku. Czyli potencjalnie każdy z nich to było by jakieś 30 mln w plecy czyli tyle co z Soldado.
Się dziwicie że za anglika kilka baniek ekstra się płaci. Takie są realia i to przecież nie jest jakąś nowością. To trwa w najlepsze. Berahino ma 21 lat i to jest jego dodatkowy atut poza tym że strzela. To lepiej dać chyba za grającego w anglii 21 latka takie przykłądowo 20 baniek niż 27 latka który w anglii to był co najwyżej na wyjazdach ze swoimi ekipami.
no właśynie... Anglik
za takie obywatelstwo kluby na wyspach muszą dopłacić kilka milionów eurogąbek więcej, czyli jak normalnie (wg mnie) Berahino jest wart 10 mln, to klub musiałby zapłacić z 18 do 20 mln... przesada ![]()
Jestem przekonany że nie mamy szans kupić Wilfrida, sam powiedział że nie ma zamiaru odchodzić, że chce podpisać nowy kontrakt... a że mieli byś my go kupić zima to jeszcze mniejsze szanse.
Lacazetta bym chyba nie kupował bo może być tak jak z Rivière'm że w franci ładnie strzelał w Monako przyszedł do BPL i nie ma ani gola , gówno gra i siedzi na ławce .
ja bym chciał Demby Ba ,Alcacera w najgorszym wypadku Huntelaar' a . co do Berahino nie jestem przekonany.. młody, strzela... ale...
Nie zapominajcie, że do zimowego okienka jeszcze sporo czasu. Dużo się może wydarzyć.
Roberto walnie hat-tricka z Chelsea i co wtedy?
A tak serio, to jeden z dwójki Ade-Soldado jest na wylocie, a następne mecze tylko pokażą który. Ciekawe kto przyjdzie... Berahino? Huntelaar? Bony? Pewnie jeden z nich.
tylko żartowałem z tym Ibrą.
wiem o tym że nie ma szans go zdobyć
Zlatan od jakichś dwóch lat mówi o tym że zakończy karierę w PSG. Tam ma grę w LM, ma 14 mln euro co roku za granie, ma puchary, grę z czołowymi piłkarzami świata. A w Tottenhamie co by miał? LE? Granie z piłkarzami którzy mu do pięt nie dorastają? Nawet wymagań finansowych Tottenham by mu nie spełnił. Tak w ogóle to on by już dawno przyszedł do PL chociażby za swoim mentorem Mourinho a tam miałby to co w PSG czyli kase, puchary i gre w LM i z piłkarzami światowego topu. Raz Zlatan w swojej biografii napisał że Tottenham się nim interesował ale to jeszcze za czasów jego gry w Ajaxie, i to tyle.
No i 15 mln co sezon na jego tygodniówki. Litości... poza tym Tottenham za cienki klub na takiego piłkarza. Koleś jest zaraz po Ronaldo i Messim 3 najlepszym grajkiem świata. Najlepszym napastnikiem świata. Co on może tu szukać w tym bagnie?
przemcio129 też bym wolał kogoś z tej dwójki,ale nie kosztem Soldado tylko adebayora .
ja bym pomyslał jeszcze nad Ibrahimoviciem ![]()
Przecież tak na dobrą sprawę Soldado nie dostał w tym sezonie szansy. Praktycznie we wszystkich meczach ligowych Ade grał po 90 minut. Poczekałbym z osądem, bo Soldado dobrze prezentował się z City i coś mi mówi, że może zacząć strzelać, o ile oczywiście znowu Pochettino nie posadzi go na ławce. A Bony? W tym sezonie spuścił z tonu i zakupienie go za 20 mln funtów byłoby skrajną głupotą.
Może i przez samego karnego to nie ale przez całą jego gre na WHL nie zrobił nic, totalne dno, a to że teraz nie trafił z karnego tylko ich bardziej zmobilizowało do pozbycia się go bo jest po prostu daremny.
Jak Pochettino nie kupi dobrego napastnika który potrafi wykorzystywać sytuacje i potrafi w miarę grac piłką to o TOP4 możemy sobie zapomnieć.